Aké požiadavky je potrebné splniť?

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • znalosť anglického jazyka
  • veľmi dobrá znalosť práce s PC (MS Office)
  • pracovitosť, dôslednosť, zmysel pre poriadok, organizačné schopnosti, aktívny prístup k práci, samostatnosť
  • časová flexibilita, lojalita
  • príjemné a profesionálne vystupovanie
  • komunikatívnosť, prezentačné zručnosti a schopnosť pracovať v tíme

Aká môže byť tvoja náplň práce:

  • administratívna práca
  • organizovanie a podpora stretnutí a školení
  • príprava dokumentov na stretnutia
  • príprava a kontrola dokumentov (zmlúv, objednávok, faktúr, listov, harmonogramov atď.)
  • správa a registrácia majetku
  • komunikácia s partnermi
  • každodenné úlohy ad hoc
  • podpora obchodných aktivít

Čo ti ponúkajú:

  • nástupná mzda 5 eur/hod (brutto)
  • pracovný pomer na polovičný úväzok s možnosťou zmeny
  • zázemie stabilného pracoviska
  • zaujímavú a kreatívnu prácu v príjemnom pracovnom prostredí v IT oblasti
  • ďalšie výhody a benefity

Ak ťa ponuka zaujala, pošli svoj životopis na adresu: info@bencor.sk alebo www.bencor.sk