Zaujíma ťa, ako sa budujú úspešné značky ako McDonald´s, Renault, Pepsi, Mercedes, či N.A.E.? Chceš sa stať odborníkom na budovanie úspešných značiek pomocou kampaní v médiách ako Markíza, Joj, Azet, Google, Facebook a iných vplyvných médiách?

Požiadavky

  • VŠ vzdelanie II. stupňa, AJ aktívne slovom a písmom
  • Predošlá skúsenosť práce v reklame, médiách, marketingu min. 6 mesiacov je výhodou
  • Skúsenosť práce alebo absolvované školenia s platformami Facebook Ads, Google Ads, Google Search, DV360, Google Analytics, Google Tag Manager, Adform alebo ich obdoby sú výhodou
  • Office 365 (ppt, xls)
  • Nadšenie pre marketing, médiá, nové technológie
  • Schopnosť kriticky myslieť a svoje postoje komunikovať v tíme
  • Záujem prinášať nápady, disponovať kreatívnym myslením
  • Učenlivosť a schopnosť poučiť sa z chýb
  • Agilita, zapálenosť, dynamický charakter, pozitívne myslenie
  • Logické myslenie, schopnosť vyhľadávať informácie a spracovávať ich

Náplň práce

  • Aktívna účasť na tvorbe komunikačných nápadov a stratégie pre klientov a značky
  • Plánovanie a manažment reklamných kampaní v TV Markíza, JOJ, RTVS, TA3, kampaní na internete (slovenské stránky, Google, YT, FB, LinkediN) a v iných médiách
  • Vyhodnocovanie výsledkov kampaní a odporúčania klientovi, reporting
  • Komunikovanie s kolegami, dodávateľmi a klientmi
  • Tvorba nápadov na interaktívnu komunikáciu v digitálnych médiách
  • Iné zaujímavé činnosti v spolupráci s tímom

Ponúkame

  • Kompletné úvodné zaškolenie, možnosť neustáleho vzdelávania
  • Možnosť osobného a profesijného rastu v celosvetovo úspešnej firme
  • Stabilné zamestnanie a prácu v rámci výborného kolektívu
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Atraktívne zamestnanecké benefity
  • Nástupný plat: 800 – 1100 EUR s možnosťou rastu podľa tvojho zapálenia a výkonov

O NÁS

Patríme do globálnej siete OMD Worldwide, ktorá má viac než 135 pobočiek OMD vo viac ako 80tich krajinách a patrí ku svetovým lídrom v mediálnej komunikácii. Sme súčasťou Omnicom Media Group a skupiny Omnicom Group, Inc.

NAŠI ĽUDIA

Máme odborníkov v mnohých oblastiach, špecializujeme sa na servis klientom, obchodovanie, insighty a stratégiu, sociálne médiá, search a programmatic, sponzoring, tvorbu obsahu, programové a eventové partnerstvá. Sme partia nadšencov, ktorým nechýbajú ambície a odhodlanie.

NAŠI KLIENTI

Na zozname našich klientov nájdeš prvotriedne značky, medzi nimi Henkel, Incheba, McDonald´s, Mercedes, Molson Coors, NAY ELEKTRODOM, PepsiCo, Renault, UPC, Stada a mnohé ďalšie inovatívne značky. Na Slovensku už 18 rokov vytvárame komunikačné riešenia pre úspešné značky.

V prípade záujmu pošli CV a MOTIVAČNÝ LIST na adresu: lucia.uhrinova@omnicommediagroup.com

plagat pracovna ponuka junior media specialist

Mám záujem