pwc logo

Miesto práce: Bratislava

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: 1.9.2021

Mzdové podmienky (brutto): 1 300 EUR/mesiac + preplácané nadčasy a zaujímavé benefity

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak

• si radšej vytvoríš “big picture” a nechceš dokonale poznať iba jeden proces,
  • pre teba škola nekončí diplomom a chceš sa vzdelávať aj po nej,
  • máš rád výzvy a nechceš robiť dookola to isté a
  • si radšej odmakáš viac v zime a užiješ si voľné leto,

a ešte k tomu

• chceš pracovať v stabilnej firme, ktorá sa stará o svojich zamestnancov a klientov a
  • chceš mať preplatené nadčasy,

tak sa pripoj do klubu audítorov v PwC, ktorí stoja za transparentným chodom biznisu.

Čo bude patriť medzi Tvoje hlavné úlohy:

• práca v tíme na projektoch pre TOP spoločnosti na Slovensku – najmä v Bratislave ale aj mimo nej
  • vykonávanie auditu finančných výkazov podľa slovenských účtovných štandardov, US GAAP a IFRS pre našich klientov
  • overovanie účtovnej závierky a výročných správ klientov
  • manažovanie pridelených úloh – spracúvanie podkladov v elektronickej podobe, práca v MS Excel, príprava a evidencia konfirmačných listov
  • komunikácia s klientom, riešenie prípadných nezrovnalostí a vyžadovanie potrebných dokumentov

Zamestnanecké výhody, benefity

• Zaujímavé možnosti kariérneho rastu spojené s prudkým nárastom mzdy
  • Rozvoj soft skills a podpora ďalšieho štúdia (certifikácia ACCA a účasť na školeniach)
  • Rozvoj digitálnych zručností - budeš mať možnosť naučiť sa pracovať s tools ako PowerBI, Alteryx...
  • Sme zástancami work-life balance. Ak však zainvestuješ svoj voľný čas do firmy v podobe nadčasov, firma ti to vráti v podobe náhradného voľna alebo finančného bonusu.
  • Sme pripravení na všetko, aj keď sme veľmi sociálne tvory, vieme pracovať aj na home office.
  • V PwC sa máš stále na koho obrátiť a pravidelný feedback je u nás samozrejmosťou.
  • Wellbeing program, ktorý myslí na tvoje mentálne aj fyzické zdravie
  • Flexibilný pracovný čas
  • Pracovná zmluva hneď na dobu neurčitú
  • Dni voľna počas Vianoc navyše, študijné voľno a sick days
  • Pracovný notebook a iPhone s dátami (aj na súkromné účely)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• ukončený min. 1. stupeň VŠ štúdia (ekonomické zameranie je výhodou, ale nie podmienkou)
  • aktívna znalosť anglického jazyka – minimálne na úrovni B2
  • záujem na sebe pracovať a chuť učiť sa nové veci
  • prirodzená zvedavosť
  • schopnosť hľadať súvislosti a porozumieť im

Informácie o výberovom konaní

Ak máš záujem uchádzať sa o pozíciu Audítora, klikni na tlačidlo "Apply here" nižšie a vytvor si profil v našom systéme.

ONLINE výberový proces sa skladá z nasledujúcich krokov:

1. Vyplnenie online formulára v našom systéme
  2. Krátky telefonický rozhovor
  3. Online testy formou hier
  4. Online assessment centrum
  5. Finálne interview s jedným z našich partnerov

Viac sa o našich online testoch formou hier dozvieš tu: https://pwc.to/2XGpBCe

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu: https://pwc.to/2s8n2tn

Kontaktná osoba: Laura Zahurancová
E-mail: laura.zahurancova@pwc.com