Začni praxovať v Cushman & Wakefield a staň sa po škole našim zamestnancom

Chceš si užiť druhý stupeň štúdia na plno s myšlienkou, že zamestnanie už máš? Nezamýšľaj sa nad tým kde sa po škole zamestnáš, poď praxovať k nám a naučíš sa toľko, že z toho môžeš ťažiť aj pri písaní diplomovej práce.

Oddelenie Kapitálových trhov otvára pozíciu: Junior Investment Analyst

Zaujímajú ťa komerčné nehnuteľnosti, kapitálové trhy, či svet investícií? Vieš veci analyzovať, pracovať s číslami a lákala by ťa predstava byť súčasťou rokovaní s tými najväčšími borcami v oblasti biznisu a realít? V tom prípade sa poď zúčastniť výberka, ďalšia skúsenosť, ktorá sa ti zíde.

Čo sa počas praxe naučíš a čo budeš robiť:

• Náš investičný tím reálne potrebuje výpomoc a preto sa neobávaj u nás nebudeš stáť pri kopírke. Máme záujem ukázať ti z našej praxe čo najviac a zaškoliť si ťa tak, aby si zažil pocit sebarealizácie a napredovania.
  • Vyskúšaš si urobiť prieskum a analýzu nových obchodných príležitostí
  • Pohráš sa s marketingovými materiálmi, ktoré sa vyžadujú pri transakciách
  • Navrhneš, upravíš aj zaktualizuješ Excel pre transakcie a iné obchodné potreby
  • Naučíš sa pracovať na tvorbe transakčných modelov
  • Vyskúšaš si tvorbu DCF (discounted cash flow) modelov
  • Budeš participovať na Due Diligence procese
  • Budeš spravovať virtuálnu dátovu miestnosť
  • Staneš sa súčasťou stretnutí s klientmi investičného a realitného sveta

Pre úspešný začiatok budeš potrebovať tieto znalosti a schopnosti:

• Byť študentom 4 alebo 5teho ročníka vysokoškolského vzdelania odbor ekonómia, investície, matematika a príbuzné odbory
  • Disponovať silnými numerickými zručnosťami a schopnosťou logicky uvažovať a analyzovať
  • Vedieť profesionálne komunikovať a nebáť sa prezentácie v slovenskom a v anglickom jazyku
  • Vedieť si vytvárať dobré vzťahy na profi úrovni
  • Vedieť si zorganizovať pracovné aktivity a povinnosti v škole (ak k nám už nastúpiš, budeme ťa brávať na rôzne firemné akcie)
  • Organizovanosť, tímovosť, učenlivosť, profesionalita

Za svoju prácu získaš:

• 7 EUR/hodinu + stravné lístky v hodnote 4,50 EUR
  • Mobilný telefón aj na súkromné účely (v rámci internej smernice), automobil na firemné účely
  • Tvojími mentormi budú skúsení manažéri z oblasti Investícií a Realít JankoMarián od ktorých sa dozvieš a naučíš veľa užitočného
  • Skvelý, mladý tím kolegov, plný energie, pozitivity a kooperativity
  • V prípade pokračovania v spolupráci možnosť profesionálneho rozvoja, karierného rastu a stabilného zamestnania v spoločnosti, ktorá je celosvetovým lídrom v oblasti realitných služieb

Poponáhľaj sa, životopisy sa zberajú len dva týždne.

Pošli svoje CV do 15. Novembra 2021 na e-mail: erikakmecova@begard.sk budeme ťa hneď informovať o ďalšom postupe.