Spoločnosť eps je medzinárodný poskytovateľ služieb v oblasti infraštruktúry pre podujatia s vedúcim postavením pre podujatia naživo a má privilégium spolupracovať s najväčšími a najúspešnejšími turné a festivalmi za posledných 25 rokov.

Na organizovanie našich podujatí hľadáme na sezónu 2022 (medzi marcom – septembrom) motivovaných kulisárov/pomocníkov pri montáži/demontáži (m/w/d), ktorí sa spoločne s nami postarajú o bezpečnosť pri podujatiach, ako aj o nezabudnuteľné zážitky pre tisícky hostí podujatia!

VÝHODY V PREHĽADE

• Cestovanie spoločne s našou partiou pomocníkov na rozličné podujatia, ako napr. hudobné, športové, kultúrne podujatia a veľtrhy po celej Európe (Hlavné oblasti nasadenia: Nemecko, Taliansko, Španielsko, Francúzsko atď.)
  • Objav nové kultúry, mestá a krajiny
  • Vo voľné dni medzi podujatiami (off-days) môžeš využiť na tvoje voľné disponovanie, aby si preskúmal/a okolie alebo nadviazal/a nové kontakty
  • Pre naše pracovné miesto nie sú potrebné žiadne profesijné skúsenosti a budeme sa tešiť z každého!

TVOJ PROFIL

• Minimálny vek: 18 rokov
  • Vodičský preukaz s vodičským oprávnením triedy B (želané)
  • Jazykové znalosti: angličtina (slovom a písmom)
  • Osobné dokumenty sú k dispozícii v origináli, ako napr.:
  • Občiansky preukaz/cestovný pas
  • Vodičský preukaz
  • Očkovací preukaz (Očkovanie proti COVID-19 je výhodou, nie je však nutne potrebné)
  • Vysoká pripravenosť na cestovanie
  • Pripravenosť na víkendové práce, ako aj na práce na zmeny
  • Telesná zaťažiteľnosť a príp. remeselné predbežné znalosti
  • Pre naše pracovné miesto nie sú potrebné žiadne profesijné skúsenosti a budeme sa tešiť z každého nového začiatočníka, ale samozrejme aj z osoby so skúsenosťami v profesii

TVOJE ÚLOHY

• Montáž a demontáž pri podujatiach akéhokoľvek druhu v celej Európe
  • Prípravy materiálu pre nakladanie a vykladanie nákladných automobilov, ako aj pre samotné nasadenie
  • Nakladanie a vykladanie nákladných automobilov

NAŠA PONUKA

• Rozmanité činnosti na podujatiach na mieste
  • Cielené zapracovanie a starostlivosť na mieste prostredníctvom našich skúsených supervízorov
  • Atraktívne odmeňovanie zodpovedajúce výkonu
  • Pri dobrom výkone navyše k odmene bonusová platba
  • Poskytnutie ubytovania, stravovania, pracovného oblečenia a všetkých potrebných opatrení týkajúcich sa COVID (ako napr. FFP2-masky alebo OP-masky, rýchlotesty atď.)
  • Plánovanie cesty, ako aj všetky organizačné úlohy týkajúce sa Tvojho nasadenia prevezmeme my
  • Školenie na Tvoje úlohy sa uskutoční vopred

JE VZBUDENÝ TVOJ ZÁUJEM?

Potom sa uchádzaj s Tvojím životopisom a krátkym listom u nás na nasledujúcej e-mailovej adrese: recruiting@eps.net

Tešíme sa na Tvoje uchádzanie o miesto!

eps international GmbH | Lara Patzina | Fraunhoferstr. 22 | 82152 Martinsried | www.eps.net