O spoločnosti?

OMD Slovakia je hrdou súčasťou globálnej siete OMD, vedúcej svetovej marketingovej a komunikačnej agentúry. Ako súčasť skupiny Omnicom Media Group poskytujeme služby viac ako 5 000 klientom vo viac ako 100 krajinách a zamestnávame viac ako 11 000 zamestnancov.

Miesto práce: Einsteinova, Petržalkaň

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: ASAP

Mzdové podmienky (brutto): 900 - 1 200 EUR/mesiac

Zaujíma ťa, ako sa budujú úspešné značky ako McDonald´s, Renault, Pepsi, Mercedes, či N.A.E.? Chceš sa stať odborníkom na budovanie úspešných značiek pomocou kampaní v médiách ako Markíza, Joj, Azet, Google, Facebook a iných vplyvných médiách?

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Aktívna účasť na tvorbe komunikačných nápadov a stratégie pre klientov a značky
  • Plánovanie a manažment reklamných kampaní v TV Markíza, JOJ, RTVS, TA3, kampaní na internete (slovenské stránky, Google, YT, FB, LinkediN) a v iných médiách
  • Vyhodnocovanie výsledkov kampaní a odporúčania klientovi, reporting
  • Komunikovanie s kolegami, dodávateľmi a klientmi
  • Tvorba nápadov na interaktívnu komunikáciu v digitálnych médiách
  • Iné zaujímavé činnosti v spolupráci s tímom

Kompetencie

V OMD sa riadia piatimi základnými kompetenciami:

  • Angažovanosť voči klientom - či už ide o našich klientov, mediálnych partnerov alebo dodávateľov, naše služby poskytujeme v prvotriednej kvalite, nestranne a bezúhonne
  • Produkt a inovácie - kreatívne, kriticky a strategicky premýšľame, aby sme vytvárali inovatívne marketingové riešenia pre komplexný svet, v ktorom žijeme
  • Zmysel pre biznis - sme obchodne zdatní a dobre rozumieme nášmu biznisu a našim klientom, čo nám umožňuje lepšie sa rozhodovať a myslieť inovatívne
  • Riadenie ľudí a ich vedenie - záleží nám na našich ľuďoch a naším záväzkom je, aby sa rozvíjali a rástli
  • Osobný rast - nepretržitý záväzok investovať 10% času do osobného rozvoja

Tieto kompetencie sú kľúčom k rozvoju a zlepšovaniu zručností našich ľudí ako mediálnych profesionálov a sú súčasťou našich výkonnostných procesov a školiacich programov.

Výberové konanie

V prípade záujmu, prosím, pošlite životopis spolu s motivačným listom. Žiadosti bez motivačného listu nebudú posudzované. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky

Vzdelanie

  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

  • Microsoft Office 365 - Pokročilý
  • Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Predošlá skúsenosť práce v reklame, médiách, marketingu min. 6 mesiacov je výhodou
  • Skúsenosť práce alebo absolvované školenia s platformami Facebook Ads, Google Ads, Google Search, DV360, Google Analytics, Google Tag Manager, Adform alebo ich obdoby sú výhodou
  • Office 365 (ppt, xls)
  • Nadšenie pre marketing, médiá, nové technológie
  • Schopnosť kriticky myslieť a svoje postoje komunikovať v tíme
  • Záujem prinášať nápady, disponovať kreatívnym myslením
  • Učenlivosť a schopnosť poučiť sa z chýb
  • Agilita, zapálenosť, dynamický charakter, pozitívne myslenie
  • Logické myslenie, schopnosť vyhľadávať informácie a spracovávať ich

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Uhrinová

Tel.: +421259800201

E-mail: career.slovakia@omd.com

www.omd.com