Spoločnosť Pernod Ricard Slovakia je súčasťou nadnárodného koncernu Pernod Ricard, celosvetovej dvojky v oblasti výroby a distribúcie liehovín a vína. Pernod Ricard Slovakia vznikla 1. januára 2014 premenou zo spoločnosti Jan Becher Slovensko, ktorá má svoje korene v Českej republike ako výrobca tradičného bylinného likéru Becherovka Original.

V súčasnosti Pernod Ricard Slovakia na náš trh distribuuje viac ako 40 známych svetových značiek alkoholu. Patrí medzi ne napr. Becherovka Original, Absolut, Jameson, Ballantine´s, Chivas Regal, Ararat, Havana Club, Beefeater, Martell, Olmeca, Malibu, vína Jacob´s Creek Campo Viejo a mnohé ďalšie renomované značky alkoholických nápojov.

Druh pracovného pomeru: čiastočný úväzok/práca na dohodu

Termín nástupu: asap

Mzdové podmienky (brutto): 9 EUR/hodina

Miesto výkonu práce: Twin City Tower, Mlynské Nivy 10, Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena do nášho tímu logistiky. Si priateľský, zodpovedný, iniciatívny typ, ktorému nechýba koncepčné myslenie a hľadáš prácu na čiastočný úväzok? Potom sa k nám skvelo hodíš.

Medzi hlavné povinnosti pozície patrí:

• Spracovávanie interných a zamestnaneckých objednávok, objednávok POS a tovarových kompenzácií v spolupráci so Zákazníckym servisom
  • Správa celého nákupného procesu POS – od zadania Master dát, až po vytvorenie nákupnej objednávky, vrátane spolupráce s marketingovým oddelením
  • Práca s ekonomickým systémom JD Edwards (Inventúrne zostatky - porovnávanie stavu skladu v systéme JD Edwards so stavom vo fyzickom sklade na základe excel súborov
  • Objednávanie etikiet

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

• asap

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

• stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • práca vhodná aj  pre študenta vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

• Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

• Microsoft Office - pokročilý
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • Dobré komunikačné schopnosti,
  • Príjemné a profesionálne vystupovanie
  • Logické myslenie a presnosť
  • Tímová práca

Kontaktná osoba: Sandra Palovičová

E-mail: sandra.palovicova@pernod-ricard.com

Pernod Ricard Slovakia s.r.o.
Mlynské nivy 10