LeitnerLeinter

Nemáš vo financiách guláš?

Pridaj sa k Lucii do teamu a získaj nové skills! Nevieš, kto je Lucia?

Je to naša mladá manažérka na „Účto“ oddelení, ktorá hľadá k sebe účtovníkov a účtovníčky! Tešíme sa na kávu s Tebou!

DO PRÁCE BUDEŠ CHODIŤ S RADOSŤOU

Na čo sa u nás môžeš tešiť?

• Od základov účtovania až po prípravu DPHčiek, mesačné závierky a reporty až po ročnú účtovnú závierku.
  • Do všetkého Ťa zaučíme!
  • Čo je najlepšie, že s nami získaš po krátkej dobe komplexné znalosti v účtovníctve. Je ti známe účtovanie vyšlých a došlých faktúr?, Počul/a si o hlavnej knihe? U nás zistíš, čo sa za týmito „účto“ pojmami skrýva a ako to funguje v praxi.
  • Rozhodne sa nemusíš  báť žiadneho účto softvéru, radi ti pomôžeme so zoznámením.
  • V LeitnerLeitner je nás spolu 64. Akurát na to, aby si poznal/a každého. Bližšie budeš spolupracovať vo svojom 12 člennom tíme „Účto“. Nikdy si spolu nenecháme ujsť spoločnú kávu či obed!

Očakávame od Teba

Ak si odpovieš „áno“ na tieto otázky, si vhodný kandidát:

• Si zodpovedný/á?
  • Čo začneš, aj v termíne dokončíš?
  • Rád pracuješ v tíme?

Vzdelanie

• Na úvod Ti stačí aj ukončené stredoškolské vzdelanie .
  • Na pozíciu hľadáme aj študenta/ku VŠ ekonomického alebo právneho zamerania.
  • Do budúcna výhodou, ale nie nutnosťou aj vysokoškolské vzdelanie I. stupňa a II. stupňa.

Jazykové znalosti

• Budeš potrebovať aspoň jeden cudzí jazyk: anglický jazyk - stredne pokročilý (B2) a/alebo nemecký jazyk - stredne pokročilý (B2).
  • Nemčina bude Tvojou veľkou výhodou!

IT Skills

• Balíček Microsoft Office Ti nie je cudzí?

Očakávaj od nás

Podporu skúseného tímu: kolegov, ktorí ťa radi naučia čokoľvek v čom sa necítiš komfortne. Na obed alebo kávu s nami počítaj!

Office life: vzrušujúcu prácu v mladom dynamickom tíme v príjemnom pracovnom prostredí v modernej a klimatizovanej budove v samom srdci Bratislavy.

Možnosť rásť: vynikajúcu príležitosť na ďalší profesijný aj osobnostný rozvoj. Ponúkame príležitosť študovať jazyky, interné vzdelávanie, workshopy.

Buď súčasťou EKO officu: sme nielen sociálne zodpovední, ale aj voči životnému prostrediu Budeš mať s nami veľa príležitostí byť dobrovoľníkom, v dobročinnosti nešetríme!

Kariérny rast:  príležitosť vybudovať si medzinárodnú kariéru v našej spoločnosti. Zorientuješ sa v našom systéme KPI a budeš mať pravidelné hodnotiace pohovory, kde si s nami stanovíš svoje ciele, ktoré chceš u nás dosiahnuť. Tieto stretnutia sú zamerané hlavne na Tvoj rast u nás!

Odmeny: budeme Ťa odmeňovať za Tvoj výkon a zanietenie!

Flexibilný pracovný čas a možnosť HO

Cooltúru: teambuildingy, program šport & zdravie (Multisport karta, sick day, príspevky na zdravotnú starostlivosť, psychologické poradenstvo...)

Kto sme?

LeitnerLeitner Slovakia je členom skupiny LeitnerLeitner – jednej z vedúcich spoločností v oblasti daňového poradenstva a audítorských služieb v regióne strednej a južnej Európy so 60-ročnou históriou a viac ako 700 zamestnancami.

Vďaka zanietenosti a osobnému prístupu našich expertov úspešne budujeme značku LeitnerLeitner na Slovensku už 30 rokov. V našich moderných a ľahko dostupných priestoroch kúsok od historického centra Bratislavy pracuje viac ako 60-členný tím.

Ponúkame praktické riešenia v oblasti daní a daňového poradenstva, auditu, finančných, účtovných a mzdových služieb. No nie sme len odborníci – sme predovšetkým ľudia, ktorým záleží na:

Vzdelávaní ďalších generácií – úzko spolupracujeme s Ekonomickou univerzitou v Bratislave, a  stredoškolákom poskytujeme duálne vzdelávanie.

Ekológii a životnom prostredí – vysádzame stromčeky, uvedomelo triedime odpad a redukujeme množstvo plastu v našom kancelárskom svete.

Spoločenskej zodpovednosti – zbierame šatstvo pre organizácie pracujúce s ľuďmi bez domova, zúčastňujeme sa dobrovoľníckych projektov zameraných na zlepšenie života v našom meste, podporujeme darovanie „kvapky krvi“, podporujeme neziskové organizácie.

Motivujúcom pracovnom prostredí – lebo vieme, že spokojní a vzdelaní zamestnanci sú dôležitým základom pre rast a úspech spoločnosti.

Príď k nám zažiariť!

Ako prvé Ťa čaká rozhovor s Martinou z HR a porozprávate sa o našich aj tvojich očakávaniach a aj veľa sa o nás dozvieš.

Následne si náš tím s Tebou sadne a podrobnejšie sa porozprávame o  Tvojich skúsenostiach. Neváhaj sa nás pýtať, čo ťa ešte o práci u nás zaujíma, aby sme zistili, či sa k sebe hodíme. Stretneš nás v tejto zostave:

Martina Obertová, Head of HR a Admin

Masrtina Kristeľ, Accounting Manager

alebo

Roman Ponc, Tax Advisor, Partner a Shareholder

Zaujali sme Ťa? Pošli svoje CV na:

Martina Obertová / HR | +421259101800 |

Máš nejaké otázky? Navštív našu webovú stránku na adrese https://www2.leitnerleitner.com/sk/sk

Zoznám sa s našou manažérkou Martinou

Junior mzdový/á účtovník/čka