Swiss Re

Spoločnosť Swiss Re je jedným z popredných svetových poskytovateľov zaistenia, poistenia a iných foriem prevodu rizika na základe poistenia. Zaoberáme sa predvídaním a riadením rizík – od rôznych prírodných katastrof, klimatických zmien, starnutia obyvateľstva až po počítačovú kriminalitu. V spolupráci s našimi klientami vyvíjame inteligentnejšie a inovatívnejšie riešenia čím pomáhame svetu napredovať a meniť sa k lepšiemu. Krajinám, spoločnostiam ale aj jednotlivcom pomáhame, aby boli odolnejší voči prírodným a spoločenským výzvam.

Naše pracovné prostredie je priateľským miestom, kde si vážime individualitu, nápady a myšlienky každého z nás. Vďaka nášmu Own The Way You Work (OTWYW) programu si sami určujeme ako, kde a kedy pracujeme. Takýto pracovný čas nám dáva možnosť flexibility a zároveň zodpovednosť za to, ako si skombinujeme pracovné povinnosti a súkromný život počas celého dňa.

V Bratislave pracujeme v druhej najväčšej pobočke Swiss Re na svete, ktorá sa nachádza v objekte Twin City, časti nového centra mesta. Moderné a plne vybavené kancelárie nám poskytujú ideálny priestor pre individuálnu ale aj tímovú prácu, vzdelávanie a relax.