DXC Technology

DXC Technology patrí k popredným nezávislým globálnym IT spoločnostiam.

DXC poskytuje IT služby, ktoré naši zákazníci potrebujú na modernizáciu prevádzky a podporu inovácií v celom ich IT prostredí a pomáhame im vytvárať plnohodnotné pracovné prostredie, zjednodušovať a optimalizovať IT a dosiahnuť bezpečné, vysokovýkonné cloudové a hybridné prostredie na realizáciu pozitívnych obchodných výsledkov.

Naše služby prinášajú kybernetickú odolnosť do celého podniku, pomáhajú zákazníkom pretvárať podnikanie pomocou transformácie aplikácií a umožňujú rozhodovanie sa na základe analyzovaných údajov, automatizáciu a najmodernejšie inžinierstvo.

Naša technologická nezávislosť a spolupráca s poprednými svetovými technologickými lídrami ako sú AWS, Dell, Google, Google Cloud, HP, HPE, IBM, Microsoft, SAP, Oracle, Red hat, AT&T atd. nám umožňuje tieto excelentné služby dodávať v najlepšej dostupnej kvalite. Pôsobíme v odvetviach financií, zdravotnej starostlivosti, doprave, bankovom trhu, leteckom a automobilovom priemysle, telekomunikáciách či vo verejnom sektore po celom svete.

Máme pobočky vo viac ako 70 krajinách a zamestnávame 130.000 ľudí.